Feragatname

Feragatname

nykenerji.com, NYK Enerji Ticaret Anonim Şirketi’nin (“NYK Enerji”) internet sitesidir. NYK Elektrik, internet sitesindeki bilgilerin güncelliğini ve/veya doğruluğunu hiçbir şekilde taahhüt etmemekte olup; internet sitesine girilmesi, bilgilerin, diğer verilerin ve programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan da sorumlu değildir.

NYK Enerji, işbu internet sitesi ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile internet sitesinde sunulan bilgileri önceden bir bildirime gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

İnternet sitesindeki hiçbir içerik tamamen ya da kısmi olarak; NYK Enerji’den izin alınmadan ve/veya kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksine filler için NYK Elektrik, hukuki ve cezai yaptırımlara başvurma hakkını saklı tutar.